Tutaj znajdziesz akcesoria ORMAequipment

ORMAstick


Tyczka treningowa. Konstrukcja tyczki zakończona specjalnymi uszkami które  pozwalają na przypięcie dowolnej ilości gum treningowych co daje możliwość dopasowywania obciążenia w zależności od celu treningu.

 

Dane techniczne:

Długość: 135cm

Obwód : 7cm

Waga: 1 kg

 

ormastick uchwyt drzwi

Innowacyjne urządzenie treningowe

Innowacyjność to połączenie urządzenia z koncepcją treningową, czyli otrzymujesz program treningowy z narzędziem do jego realizacji. Dzięki temu możesz w pełni wykorzystać potencjał naszego urządzenia i trenować efektywnie przez dłuższy czas. My NIE sprzedajemy kolejnego sprzętu, który po paru treningach zostanie odstawiony. My dostarczamy całą skuteczną koncepcję treningową, a nasz sprzęt jest narzędziem jej realizacji.

 

ORMAstick + plan treningowy ORMAsystem to efektywny trening przez długi czas.

Wybierz odpowiedni plan dla siebie i ciesz się skutecznością

Nasze programy treningowe wykorzystujące ORMAstick są dedykowane dla wielu celów takich jak redukcja tłuszczu, modelowanie sylwetki, czy jako specjalistyczne programy przygotowania fizycznego dla wybranych dyscyplin sportu. Każdy program ma możliwość indywidualnego dopasowania, a poprzez zaplanowanie treningów z wykorzystaniem ORMAstick masz możliwość 100% realizacji i efektywności.

łączenie aktywności

Połącz ulubione aktywności

Jeśli szukasz prawidłowego połączenia aktywności np.: treningu wydolnościowego z siłowym i chciałbyś, aby ćwiczenia realizowane były w domu / terenie, to nasz ORMAstick jest najlepszym wyborem. Otrzymasz prawidłowy plan treningowy zarówno na trening wydolnościowy (bieganie, rower, wioślarz) wraz prawidłowym zazębiającym się treningiem siłowym z wykorzystaniem ORMAstick, który umożliwia wykonanie w pełni kompleksowego treningu siłowego.

Kompleksowe urządzenie „Hand made”

Nasze urządzenie jest kompleksowe, czyli umożliwia:

  • Dostosowanie obciążenia – specjalnie zaprojektowane końcówki kija umożliwiające szybką i nieograniczoną konfigurację gum, a przez to uzyskanie najefektywniejszego obciążenia do ćwiczeń.

 

  • Wykonanie wielu ćwiczeń, w tym specjalistycznych – wraz z urządzeniem otrzymujesz zestaw gum oraz uchwytów dających nieograniczone możliwości treningowe. Już nie musisz się martwić, co kupić, aby zrealizować plan treningowy.

 

  • Indywidualne zaprojektowanie gum – analizując twój program jesteśmy w stanie przygotować dla Ciebie taki zestaw gum, który będzie dopasowany pod względem twoich potrzeb.

 

  • Wieloletni trening – dzięki program treningowym możesz wykorzystywać urządzenie przez wiele lat, a my gwarantujemy, że jakość wykonania sprawi, że ORMAsystem kij nigdy cię nie zawiedzie (na kij dajemy wieczną gwarancje).

 

Masz podobne pytania? dr Jacek Świat służy pomocą. Zapraszamy do współpracy.

1

lat doświadczenia w prowadzeniu zawodników drogą online

1

zdobytych medali naszych zawodników

1

fanów na FB