Innowacyjny atlas do ćwiczeń w każdych warunkach

ORMAstick - efektywny trening jest najważniejszy

Nasze urządzenie powstało jako efekt obserwacji treningów zawodników, która ukazała, że najważniejszą cechą skutecznego treningu jest połączenie prawidłowego planu treningowego z jego właściwą realizacją. Dlatego tworząc ORMAstick  wyszliśmy od przemyślanej pracy treningowej, a następnie zaprojektowaliśmy urządzenie dające 100% możliwość realizacji naszych planów.

wieczna gwarancja

Wysoka jakość ORMAstick zapewnia prawidłowy trening

Z doświadczenia wiemy że każdy przyrząd sportowy musi wytrzymać znaczne obciążenia, aby zapewnić regularny trening. Sytuacja, w której urządzenie nie wytrzymuje trudów systematycznego treningu powoduje wybicie z rytmu treningowego  oraz zniechęcenie do ćwiczeń. Z tych powodów sprzęt sportowy najwyższej jakości to sprzęt odporny na różne, w tym skrajne traktowanie, który jednocześnie zapewnia ciągły i kompleksowy trening.

Tyczka

Wykonana jest ręcznie z wysokoodpornej stali nierdzewnej, co zapewnia optymalna masę urządzenia do ćwiczeń (prawidłowe wyważenie) oraz wytrzymałość na poziome umożliwiającym wieczną gwarancję.

Akcesoria łącznie 27 elementów

Podobnie, jak tyczka wykonane są ręcznie z zachowaniem najwyższej jakości. Dzięki temu objęte są gwarancją 12 miesięczną. Ponadto zapewniamy serwis, czyli możliwość naprawy/zakupu poszczególnych elementów, aby Twój trening pozostał regularny.

 

 • 6 indywidualnie dobieranych gum (długość i opór);
 • 13 karabińczyków;
 • 2 uchwyty bloczkowe;
 • 2 uchwyty taśmowe;
 • 2 uchwyty z rzepem;
 • 1 pas biodrowy;
 • 1 funkcjonalny pas tworzy zaczepy o drzwi, drzewa, ławki, schody;
akcesoria ORMAstick strona

Innowacyjność ORMAstick

Innowacyjność to połączenie urządzenia z koncepcją treningową, czyli otrzymujesz program treningowy z narzędziem do jego realizacji. Dzięki temu możesz w pełni wykorzystać potencjał naszego urządzenia i trenować efektywnie przez dłuższy czas. My NIE sprzedajemy kolejnego sprzętu, który po paru treningach zostanie odstawiony. My dostarczamy całą skuteczną koncepcję treningową, a nasz sprzęt jest narzędziem jej realizacji.

Trenujesz kiedy chcesz i gdzie chcesz

ORMAstick to Twój przenośny atlas do ćwiczeń.

 • w domu
 • w terenie
 • w hotelu
 • na wakacjach

Otrzymasz program treningowy ORMAsystem, który zrealizujesz w pełni na ORMAstick

Program treningowy dla Ciebie GRATIS !!!

Wybierz odpowiedni program treningowy i ciesz się skutecznością

Programy treningowe wykorzystujące ORMAstick są dedykowane dla wielu celów takich jak:

 • redukcja tłuszczu,
 • modelowanie sylwetki
 • specjalistyczne programy przygotowania fizycznego dla wybranych dyscyplin sportu.
 • uzupełnienie treningu np.: biegowego, kolarskiego, triatlonowego o akcenty szybkościowo-siłowe.

Każdy program ma możliwość indywidualnego dopasowania, a poprzez zaplanowanie treningów z wykorzystaniem ORMAstick masz możliwość 100% realizacji i efektywności zgodnie z wybranym celem.

ormasystem ormasitck

Teraz kupując ORMAstick otrzymasz program treningowy na 3 miesiące GRATIS realizujący Twój cel treningowy


Katalog z ponad 120 ćwiczeniami GRATIS!!!

Opieka trenerska i prawidłowe wykonanie ćwiczeń

W procesie treningowym oprócz dobrego programu treningowego, który otrzymasz wraz z zestawem ORMAstick, niezmiernie ważne jest prawidłowe wykonanie zaleconych ćwiczeń oraz możliwość konsultacji. Dlatego, my wiedząc o tym, dołączamy:

 • Katalog ćwiczeń – to rozbudowany i profesjonalnie napisany pod okiem dr Jacak Świata katalog prawidłowego wykonania ćwiczeń. Każde ćwiczenie zawiera opis i zdjęcia pozycji początkowej i sposobu wykonania, a także dodatkowe uwagi – tak abyś dokładnie wiedział, jak prawidłowo wykonać zalecone w programie treningowym ćwiczenie. Ponadto w katalogu znajdziesz opis sposobu konfigurowania gum, czy ustalania obciążenia.
 • Opiekę trenerską – to opieka trenerska będąca składową wybranego programu treningowego. Opieka ta gwarantuje możliwość konsultowania przebiegu treningów, ewentualnych modyfikacji, czy zmian w programie – tak aby twój trening był zawsze dopasowany i efektywny.

Jeśli zastanawiasz się, czy uda Ci się wykonać prawidłowo ćwiczenia? Nie przejmuj się nasz katalog ułatwi to, a dodatkowo będziesz mógł skorzystać z konsultacji – czyli masz 100% pewności, że wszystko wykonasz dobrze.

Wysoka funkcjonalność - ORMAstick

Nasze urządzenie stworzyliśmy na podstawie wieloletniej praktyki w realizowaniu treningów różnego typu. Dlatego akcentowaliśmy funkcjonalność, jako jedną z najważniejszych cech oferowanego sprzętu. Trenując z ORMAstick masz zapewnioną m.in:

 • szybkość zmiany obciążeń – specjalnie zaprojektowane końcówki oraz system doboru gum umożliwia trening od małych do skrajnie dużych obciążeń. 3 pary gum w zestawie z indywidualizacją (dobór oporu oraz długości przy zakupie)..
 • szybkość zmiany ćwiczenia – system zaczepów oraz konfiguracja gum umożliwia błyskawiczną zmianę ćwiczenia,
 • duży wybór ćwiczeń – cały zestaw ORMAstick jest tak zaprojektowany, aby umożliwiał wykonanie praktycznie każdego treningu (ponad 120 ćwiczeń w katalogu oraz nieograniczone możliwości ćwiczeń specjalistycznych i tworzenia własnych).
funkcjonalność ORMAstick
łączenie aktywności

Połącz ulubione aktywności

Jeśli szukasz prawidłowego połączenia aktywności np.: treningu wydolnościowego z siłowym i chciałbyś, aby ćwiczenia realizowane były w domu / terenie, to nasz ORMAstick jest najlepszym wyborem.

 

Otrzymasz prawidłowy plan treningowy na trening wydolnościowy (bieganie, rower, wioślarz) wraz prawidłowym zazębiającym się treningiem siłowym z wykorzystaniem ORMAstick, który umożliwia wykonanie w pełni kompleksowego treningu siłowego.

 

Możliwość łączenia także innych aktywności zgodnie z dostępnością na stronie ORMAsystem. Ważne – zawsze łącznie aktywności oparte jest o zazębiającą się koncepcję treningową.

ORMAstick- kompleksowe urządzenie „Hand made” i koncepcja treningowa

Zestaw ORMAstick umożliwia:

Dostosowanie obciążenia – specjalnie zaprojektowane końcówki kija umożliwiające szybką i nieograniczoną konfigurację gum, a przez to uzyskanie najefektywniejszego obciążenia do ćwiczeń.

 

Indywidualne zaprojektowanie gum – analizując twój program jesteśmy w stanie przygotować dla Ciebie taki zestaw gum, który będzie dopasowany pod względem twoich potrzeb.

 

Wykonanie wielu ćwiczeń, w tym specjalistycznych – wraz z urządzeniem otrzymujesz zestaw gum oraz uchwytów dających nieograniczone możliwości  treningowe. Już nie musisz się martwić, co kupić, aby zrealizować plan treningowy.

 

Prawidłowe wykonanie ćwiczeń – wraz z urządzeniem otrzymujesz profesjonalny katalog ćwiczeń, który ułatwi właściwe wykonanie zaleconych w programie treningowym ćwiczeń.

 

Wieloletni trening – dzięki program treningowym możesz wykorzystywać urządzenie przez wiele lat, a my gwarantujemy, że jakość wykonania sprawi, że ORMAsystem kij nigdy cię nie zawiedzie (na kij dajemy wieczną gwarancje).

 

Konsultacje trenerskie – każdy program ORMAsystem zawiera konsultacje, które zapewniają prawidłowy przebieg procesu treningowego, czyli tzw „prowadzenie zawodnika”. Dzięki temu masz pewność, że zawsze trening właściwie do Ciebie dopasowany.

 

Serwis i indywidualizacja urządzenia – umożliwiający zakup/naprawę sprzętu, indywidualną konfigurację np.: dłuższe taśmy treningowe, uchwyty, indywidualny grawer na tyczce oraz możliwość wyboru różnych kolorów taśm.


Opinie klientów:

Justyna Urbaniak (architekt) Jestem bardzo zadowolona z treningu z kijem ORMAstick. Trening można wykonać dosłownie wszędzie. Można ćwiczyć wszystkie partie ciała, regulując przy tym opór poprzez odpowiedni naciąg lin. Trening rozpoczęliśmy razem z mężem, on ćwiczy przy większych oporach liny, ja przy mniejszych. Ćwiczenia nie są skomplikowane. Już po miesiącu treningu zauważyliśmy pierwsze efekty. Sam kij zajmuje mało miejsca, łatwo go przechować. Trening przygotowany jest profesjonalnie. Widać, że jego autorzy maja wiedzę nie tylko z metod treningu, ale też podstawowa wiedzę medyczna i dietetyczna. Polecam w szczególności tym którym brakuje czasu na siłownię.


Teraz kupisz ORMAstick w dwóch opcjach finansowania; płatność jednorazowa, lub płatność w ratach


Płatność jednorazowa cena 880 zł brutto, lub do 10 rat 0 %